Zapraszamy do konkursu

Udostępnij

na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej

             Instytut Pracy i Spraw Socjalnych rozpoczyna kolejną — dwudziestą piątą edycję Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej w obszarach: problemy pracy, polityka społeczna oraz prawo pracy i zbiorowe stosunki pracy.

          Celem konkursu jest zwiększanie zainteresowania studentów szkół wyższych oraz doktorantów problemami pracy i polityki społecznej oraz upowszechnianie wiedzy w tych obszarach, a także ujawnianie i promowanie talentów.

          Corocznie z kilkunastu ośrodków naukowych zgłaszane są najlepsze prace magisterskie i doktorskie, które Komisja Konkursowa kieruje do recenzji do ekspertów z danego obszaru. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się podczas uroczystej Gali, tradycyjnie obejmowanej Patronatem Honorowym Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. W bieżącym roku pula nagród na dzień dzisiejszy sięga 25 000 zł. Nagrody finansowane są z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki. Gala XXV edycji będzie połączona z panelem dyskusyjnym z udziałem laureatów oraz prezentacją ich prac.

 Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.

Translate »
Skip to content