Rekrutacja do programu 60+

Udostępnij

Zapraszamy do udziału w projekcie „praca60plus: inter­dyscy­pli­narny model przedłuże­nia akty­wności zawodowej pra­cown­ików w wieku emery­tal­nym real­i­zowany w obszarze ergonomii, elasty­czności i wal­i­dacji środowisk pracy”, którego celem jest opracowanie i przetestowanie w MMSP prostych narzędzi HR do utrzymania aktywności zawodowej pracowników w wieku przedemerytalnym i emerytalnym.

Oferujmy Państwu możliwość przetestowania w Waszej firmie nas tych rozwiązań pod opieką Państwa pracownika, któremu oferujemy dodatkowe wynagrodzenie za przeprowadzenie testu w ramach funkcji eksperta testującego (LOT).

Kogo obecnie poszukujemy:

   

   • małych i średnich przedsiębiorstw z województw: Podkarpackiego, Lubelskiego, Małopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Zachodniopomorskiego oraz Śląskiego;

   • zatrudniających przynajmniej jedną osobę w wieku emerytalnym (K-60, M-65) lub przedemerytalnym (K-55, M-65), która wyraża chęć dalszego zatrudnienia.

  Co oferujemy:

    

    • wynagrodzenie dla eksperta testującego: tj. dla pracownika Państwa firmy (może to być pracownik HR lub kadr i płac, brygadzista, przełożony stanowiskowy, menedżer lub właścicieli firmy);

       

       • pierwszeństwo w zapoznaniu się z nowoczesnymi metodami utrzymania aktywności zawodowej starszych pracowników;

       • propozycję usprawnień organizacyjnych w Państwa firmie wydłużających aktywność zawodową starszych i doświadczonych pracowników.

    Więcej szczegółów znajdą państwo w Regulaminie.

    Zgłoszenia i dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: praca60plus-wnioski@ipiss.com.pl

    Załączniki do pobrania:

     

     

    Translate »
    Skip to content